0FOLLOWERS 0GAMES
   Send PM Follow

Information

  • Gender: Male
  • Birthday:November 30,1999
  • Location:

followers(0)

There's no followers.

Visitors

There's no visitor.
Visit today: 0
Visit total:
Pageviews: 29
Ubezpieczenia turystyczne służyć mają zagwarantowaniu spokoju podczas urlopu.  Tak więc nawet spokojni turyści” powinni być zaopatrzeni w podstawową polisę, tak na wszelki wypadek. Pamiętaj tym, żeby dostarczyć nam również historię choroby (z diagnozą) oraz kopie recept, a także rachunki za zakupione lekarstwa i środki opatrunkowe. Cena takiej polisy w porównaniu do kosztu całej wyprawy za granicę nie jest wysoka i zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.

My jednak chcielibyśmy w pierwszej kolejności zachęcić wszystkich, którzy wyjeżdżają na urlopy (w szczególności za granicę), dobre zastanowienie się nad dodatkowo płatnym ubezpieczeniem - bardzo dokładnie zwracając uwagę na wysokość sum ubezpieczenia - w szczególności kosztów leczenia oraz transportu do kraju. Jeżeli kupujesz ubezpieczenie w ostatniej chwili ochronę ubezpieczeniową zapewniamy już 4 godziny po zakupie ubezpieczenia i dokonaniu płatności. Ważne jest także ubezpieczenie Obowiązkowa polisa od odpowiedzialności cywilnej jest tak samo ważna jak nasze prawo jazdy czy dowód rejestracyjny. Aby móc skorzystać z usług medycznych w Chorwacji należy okazać dowód tożsamości i dowód ubezpieczenia. Co ważne, wyjeżdżając to jedynie my odpowiadamy za wysokość ubezpieczenia, które będziemy posiadać, przez co w trudnej sytuacji możemy liczyć tylko na siebie.
Mając na uwadze powyższe, nawet wyjeżdżając do krajów, w których obowiązuje EKUZ, także musimy myśleć dodatkowym ubezpieczeniu - chociażby ze względu na koszty transportu. Zakres ubezpieczenia należy dostosować do przewidywanych aktywności, po co nam ubezpieczenie na wypadek akcji ratowniczej w górach jeśli planujemy leżeć plackiem na plaży. Można u nas ubezpieczyć dzieci (od 0 do 17 lat), osoby dorosłe (do 69 lat) i seniorów (powyżej 70 lat), a po spełnieniu określonych warunków - również obcokrajowców (jeśli jesteś na przykład ze Słowacji, możesz być na jednej polisie z obywatelem Polski).

Zapłacić możemy za zwiezienie nas ze stoku, za poszukiwania w górach, za leczenie, za każdy dzień pobytu w szpitalu, za transport medyczny do Polski, zadośćuczynienie dla poszkodowanego oraz jego leczenie, za każdy dzień jego nieobecności w pracy, a nawet możemy zostać zobowiązani do wypłacania renty. W razie kolizji lub wypadku za granicą nigdy nie podpisujmy oświadczeń i dokumentów napisanych w języku, którego nie rozumiemy!

Są to zazwyczaj częściowe opłaty za usługi medyczne, czy inne opłaty pośrednio związane z leczeniem np. koszty związane z przewozem karetką pogotowia ratunkowego w niektórych krajach, koszt wybranych medykamentów, opłaty za pokój wyższym standardzie w szpitalu, czy też koszty żywienia pacjenta. Tu napiszę tylko, że nie są to ubezpieczenia, z których dostaje się wielkie sumy, ale w razie czego zawsze coś trafi do Twojej kieszeni - tym więcej, im większego uszczerbku na zdrowiu doznasz. Jedni wolą pójść do Agenta, drudzy wolą oszczędzić czas i wykupić ubezpieczenie przez internet, a trzeci wolą załatwić sprawę telefonicznie.
Tags:

Bookmark and share to your friends

Related articles

Comment (0) Like it (  0  )
Loading...
Name:
Attach: Emotion Photo Video